1. Úvod \ Služby
  2. \
  3. Výroba rozvaděčů
výroba rozvaděčů
AC rozvody, pomocné rozvodnice neboli Interface (WOLFBOX).

Specializujeme se na vývoj a výrobu AC/DC rozvodnic, které slouží převážně jako interface pro fotovoltaické elektrárny, ale samozřejmě se nevyhýbáme úpravám nebo výrobě domovních rozváděčů a úpravám elektroměrových sloupků distributora.

Veškeré rozvodnice a rozváděče navrhujeme v projekčním softwaru EPLAN a dodáváme včetně prohlášení o shodě CE, výrobního štítku a ostatních dokladů, které jsou potřebné po instalaci u zákazníka pro vystavení revize elektro.

Rozvadec
JAKÝ ROZVADĚČ POTŘEBUJETE VY?
Vyberte si standardní variantu nebo rozvaděč přímo na míru.

WolfBox STANDARD

Každá instalace fotovoltaické elektrárny potřebuje k propojení DC panelů se střídačem nebo jeho napojení na domovní AC rozvody, pomocné rozvodnice neboli Interface. Lze je realizovat buď odděleně nebo společně.

Pro obě varianty máme připravené rozvodnice s potřebnými doklady, včetně prohlášení o shodě.

Wolfbox individual

Před zahájením některých instalací fotovoltaických elektráren je potřeba rekonstruovat domovní nebo elektroměrové rozvaděče, aby vyhověly současným platným normám, nařízením vlády a požadavkům na připojení distributora. Někdy je také potřeba doplnit instalaci o další rozvaděč nebo rozvodnici.

Pro tyto případy vyrobíme na míru rozvaděče nebo rozvodnice, včetně projektové dokumentace a opatříme doklady, které jsou nezbytné pro následnou revizi.