1. Úvod \ Služby
  2. \
  3. Tepelná čerpadla a klimatizace

Tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo je ekonomické a ekologické řešení vytápění.

Tepelné čerpadlo je ekonomické a ekologické řešení vytápění, pracující na principu přenosu tepla z chladnějšího prostředí do teplejšího.​

Tepelná čerpadla jsou nenáročná na údržbu, energeticky efektivní a umožňují ovládání na dálku.

Jejich fungování připomíná obrácenou chladničku, kde chladivo v uzavřené okruhu přenáší teplo. Výběr čerpadla záleží na jeho výkonu, pracovním rozsahu a topném faktoru (COP).

tepelná čerpadla

jak vyřešit tepelné čerpadlo?

Máme přípravenou standardní nabídku, ale nelekneme se ani speciálních požadavků a představ.

standard

S ohledem na kvalitu výrobků, dostupnost náhradních dílů a dobrý servis, standardně nabízíme české výrobky od firmy PZP HEATING, a.s., která se může pochlubit nejúčinnějším invertorovým tepelným čerpadlem systém vzduch-voda na trhu s inteligentní komunikací s FVE.

INDIVIDUAL

Pokud máte specifickou představu o tom, jak by mělo Vaše vytápění vypadat, případně máte nějaké nápady, které byste chtěli promítnout do Vaší instalace, pak si s námi domluvte schůzku, kde probereme všechny body a najdeme nejlepší řešení přímo pro Vás.

Standard: pzp AIR PASSIVE, CLASSIC a PERFORMANCE

Naše standardně dodávané řešení od českého výrobce.

Nová generace tepelných čerpadel AIR PASSIVE, CLASSIC a PERFORMANCE (odkaz) s modulovaným výkonem a ekologickým chladivem R32 je vhodná pro vytápění pasivních a nízkoenergetických domů.

Jedná se o nová invertorová tepelná čerpadla s ekologickým chladivem R32. Samozřejmostí je velmi nízká hlučnost, vysoký výkon a spolehlivost. Standardem je možnost připojení na internet a vzdálená správa, která je poskytována zdarma.

PZP Air

Klimatizace

Jedná se o ideální řešení pro komfortní bydlení, využívající letní přebytky FVE.

Poskytujeme řešení pro chlazení i vytápění různých typů budov, ať už se jedná o byt, dům či komerční prostory různých druhů a velikostí. 

Klimatické podmínky v posledních letech ukazují, že dnů s nadprůměrnými letními teplotami přibývá a i když máte kvalitně izolovanou stavbu a realizované stínění, přesto po několika dnech dochází k přehřívání interiéru. Nejdostupnějším řešním je instalovat lokální nástěnnou klimatizační jednotku, ideálně využívající letní přebytky FVE.

keyon

jaké jsou možnosti řešení klimatizace?

V základu máme připravenou standardní cestu, ale můžete si zvolit i individuální.

standard

Standardně využíváme výrobky značky SINCLAIR, která nabízí široký sortiment výrobků s velmi dobrou skladovou dostupností po celý rok. Zaujal nás jejich důraz na prodejní i poprodejní služby, rychlou distribuci náhradních dílů, flexibilní technickou podporu. 

INDIVIDUAL

Pokud máte specifickou představu o tom, jak by měla Vaše klimatizace fungovat, případně máte nějaké nápady, které byste chtěli promítnout do Vaší instalace, pak si s námi domluvte schůzku, kde probereme všechny body a najdeme nejlepší řešení přímo pro Vás.

Sinclair: KEYON SÉRIE - SIH + SOH-09BIK2

Nejčastěji dodávané řešení, které je ideální volbou pro všechny, kteří vyžadují kvalitní jednotku se širokou škálou uživatelských funkcí.

Série KEYON zaujme jednoduchým a čistým bílým designem. Disponuje funkcemi jako je tichý chod, I FEEL pro komfortnější řízení teplot, temperování +8 °C a mnoho dalších. Možnost ovládání jednotek pomocí WiFi a funkce Cold Plasma generátor (ionizátor), která zvyšuje kvalitu a čistotu vzduchu v místnosti.

Při doplnění nástěnného ovladače SWC-02 mohou být jednotky KEYON implementovány do nadřazených systémů využívajících Modbus či BACnet protokol. Jednotky využívají ekologicky šetrné chladivo R32, které výrazně snižuje dopad na životní prostředí. 

SIH-SOH-09BIK2